ÁLLÁSAJÁNLATOK

Animátor

Közzétéve: .

Keresünk szállodánkba animátor/wellness recepcióst 8 órás munkakörben

Hely: Thermal Hotel Visegrád  Visegrád Lepencevölgy -- Lepencespa

Feladata:
•    Színvonalas és tartalmas szabadidős és sport programok lebonyolítása
•    Programok, edzések, játékok szervezése és lebonyolítása, vendégekkel való kommunikáció
•    Játszóházban foglakozások lebonyolítása.
•    Fitness terem felügyelete.
•    Auqafitness megtartása
•    Wellness recepciós feladatok esetenkénti ellátása

Gyurasza Ildikó Wellness vezetőnél

Részletek

Betegkoordinátor / Egészségügyi asszisztens

Folyamatosan bővülő csapatunkba új munkatársakat keresünk Betegkoordinátor / Egészségügyi asszisztens munkakör betöltésére.

Elvárások:
- Ápoló vagy Egészségügyi asszisztens (OKJ) végzettség
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Vérvételi rutin
- Alkalmasság csapatban történő munkavégzésre

Munkavégzés helye: Budapest XI. kerület
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő

Kérjük, hogy önéletrajzát a következő címre legyen szíves elküldeni:

EMINEO Egészségügyi és Baleseti Központ

www.emineo.hu

Úszómestereket keresünk

Úszómestereket és jelölteket keresünk akár azonnali munkakezdéssel

lifegaurd

magas fizetés
rugalmas munkaidőbeosztás
havi 15 munkanap nettó 112.500 Ft fizetéssel
szabadban is végezhető munka
munkavégzés Budapesten és környékén
szükség esetén az úszómester képzést biztosítjuk

Jelentkezni a következő e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal: